Nareszcie wakacje…

fotomat
foto1
fotomat
foto1
fotomat
foto1
fotomat
foto1
fotomat
fotomat
fotomat
fotomat
fotomat
fotomat

Nareszcie wakacje…

19 czerwca to dzień wyczekiwany przez wszystkich uczniów (i nauczycieli). Na uroczystość zakończenia roku szkolnego w Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki w Ropczycach przybyli zaproszeni goście: pani Katarzyna Woźny, reprezentująca pana Józefa Siwca- dyrektora Zakładów Magnezytowych "Ropczyce" S.A., pan Dariusz Kaznecki, dyrektor Wydziału Administracyjnego Starostwa Powiatowego w Ropczycach oraz ksiądz Stanisław Mazur, proboszcz parafii pod wezwaniem Przemienienia Pańskiego w Ropczycach. Spotkanie w sali gimnastycznej trwało krótko ze względu na tropikalne temperatury. Pani Dyrektor i goście pogratulowali młodzieży sukcesów oraz życzyli zebranym udanego i bezpiecznego wypoczynku. Uczniowie, którzy ukończyli klasę z wyróżnieniem, otrzymali świadectwa i nagrody w obecności całej społeczności szkolnej.

Następnie nauczyciele i młodzież spotkali się w salach lekcyjnych, gdzie wysłuchali przez radiowęzeł podsumowania wyników pracy dydaktyczno – wychowawczej przedstawionego przez Panią Dyrektor. Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Mateusz Kisiel podziękował nauczycielom za miniony rok pracy i złożył wszystkim życzenia udanych wakacji.
Miłym akcentem klasowych spotkań był program artystyczny przygotowany przez młodzież z IIB. Po rozdaniu przez wychowawców świadectw promocyjnych nadszedł dla wszystkich czas realizacji wakacyjnych planów.

 

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Gościmy

Odwiedza nas 82 gości oraz 0 użytkowników.

Współpraca z uczelniami